Byanca İç Giyim

Byanca iç giyim firması olarak 30 yıldır tekstil sektöründe yer almaktayız.

 

Bu gücümüzü Network sistemiyle sizlere açıyoruz.

 

İlkemiz önce kalite ve hizmet olmuştur.

 

Entegre tesisimizde kumaştan girip kesim, dikim, paket, kalite kontrol ve sevkiyat hepsi kendi bünyemizde olup hızlı ve kaliteli hizmet veriyoruz.

 

Her ay yeni koleksiyon çıkartıyoruz.

byanca tanıtım

Byanca Üyelik Linki  Online Katalog

Byanca Sema Sinop | Kartınızı Oluşturun


yeni üyelik

Nerissa Network İnternational

Daima Sizin İçin...

Sezonun moda ve trendlerini birbirinden şık zarif ve göz alıcı tasarımlarını kalite ve zerafetin öncüsü Nerissa Networking ile ayağınıza getiriyoruz. 
 

Nerissa sizlere geniş ve kaliteli ürün yelpazesi, koşulsuz müşteri memnuniyeti, ulaşılabilir kazanç planları, % 100 yerli üretim ve  sıfır risk,sıfır sermaye ile yüksek kazançlı kar payı elde edeceğiniz , kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken bile para kazanabileceğiniz mükemmel bir iş imkanı sunar. 
 

Nerissa Networking Sizi bu tarifsiz güzellikleri paylaşmaya , kazanç dolu eğlenceli bir yolculuğa davet ediyor ve siz değerli üyelerimizi birbirinden güzel sürprizler bekliyor.
 

 

Nerissa ile Çalışın Kazanmaya Alışın….

 

Nerissa Sema | Kartınızı Oluşturun

 

 

 

 

Nerissa Üyelik Linki  Online Katalog

Modellife İç Giyim

 

20 yılı aşkın süredir iç giyim sektöründe edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi 01.05.2010 tarihinde Modellife yi kurarak temsilcilerimiz ile paylaştık..
 

Bu geçen süreç içerisinde ürün çeşitliliğimizi , sistem eksikliklerimizi temsilcilerimiz ile istişare ederek sürekli kendimizi yeniledik..
 

Kuruluş felsefemiz olan '' Müşteri Memnuniyeti '' ilkesinden hiç taviz vermedik.vermeyeceğiz.Temsilcilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunarak onların ürünleri hem rahat satmalarını hemde en yüksek seviyede kazanç elde etmelerini sağladık..
 

Temsilcilerimiz bizim için çok kıymetli.onların gayretlerine destek olmak için tüm ekibimizle canıgönülden çalışmaktayız..  
 


Model Marketing , Modellife  MODEL KOMBİNE TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. kuruluşudur.
 

Modellife ile  Kazanmak , Alışkanlığınız Olacak ...

Modellife

Modellife Üyelik Linki  Online Katalog

Modellife Sema | Kartınızı Oluşturun

Bulunduğunuz Sayfa E-Ticaret Network Marketing Temsilci Web Adresidir...

sponsor

Peacocksem